Як виставити потрибний режим роботи кондицонера

Режим осушение в кондиционере
Режим осушення у кондиціонері – Для чого потрібен?
19 Грудня, 2023
Автоматический режим работы кондиционера

Настінна спліт-система, чи то з інверторним, чи то зі звичайним двигуном, містить у собі 5 основних режимів роботи: охолодження, обігрів, осушення, автоматичний режим і вентиляція, який вмикається дуже рідко. Так само, залежно від класу обладнання існують безліч допоміжних режимів, які відрізняються зниженням або підвищенням певних параметрів в основному режимі.

Позначення режимів кондиціонера

  1. ❄ (сніжинка) – охолодження
  2. ☀ (сонечко) – обігрів
  3. три крапельки – осушення
  4. ♻ – автоматичний режим
  5. значок вентилятора – вентиляція

Як увімкнути кондиціонер у режим охолодження

Натисніть кнопку mode поки на дисплеї пульта ДК не з’явиться сніжинка. Потім встановіть комфортну температуру охолодження. Вона становить від 20 до 22 градусів за нормальних умов. Якщо ж у кімнаті спекотно, можна встановити температуру на мінімальне значення 16 С, а потім підвищити до оптимальної. Швидкість обертання вентилятора можна встановити в авто режим вдень, а вночі поставити мінімальні оберти.

Принцип роботи кондиціонера в режимі охолодження полягає в проходженні теплого повітря кімнати через крижаний випарник внутрішнього блоку, на виході з якого вже йде охолоджене повітря. Продуктивність залежить від розміру моделі та швидкості обертання вентилятора.

Як увімкнути кондиціонер у режим обігріву

На пульті управління знаходимо клавішу mode і вибираємо значок “сонечко”. Ми запустили техніку на тепло. Чекаємо від кількох хвилин до півгодини. Цей час потрібен для переходу фреону з одного стану в інший. Випарник і конденсатор міняються місцями. Тепер із внутрішнього блоку дме гаряче повітря, а із зовнішнього – холодне. Рекомендується виставити на пульті температуру спочатку +30 градусів для швидкого ввімкнення, а потім знизити до оптимальної. ОРК Сервіс не рекомендує виставляти її нижче 24 С, інакше агрегат буде постійно вимикатися.

Принцип роботи кондиціонера в режимі обігріву полягає в проходженні прохолодного повітря приміщення через гарячий радіатор настінного блоку. Роздатковий барабан може видавати температуру на виході до 60 С. Конденсат усередині блоку не утворюється. Зовнішній же блок через різницю температур може парувати, з нього витікає вода. Це нормальне явище і не варто викликати майстра з цього приводу.

Як увімкнути спліт-систему в режим осушення

Режим осушення виглядає як зображення трьох крапельок, виставляється кнопкою mode. Під час виставлення кондиціонера в dry режим, система починає працювати приблизно як під час охолодження, за винятком того, що вентилятор внутрішнього блоку працює на мінімальних обертах і сильно не охолоджує приміщення. Вологість можна контролювати гігрометром. Нормальними показниками вважаються від 40 до 60%.

Як перевести спліт-систему в автоматичний режим

Значок трикутника, який зациклюється, має на увазі те, що виставлено автоматичний режим роботи кондиціонера. Тут ми не можемо контролювати температуру і вгадати, чи буде обладнання працювати на тепло або на охолодження. Увімкнення автоматичного режиму взимку, саме поставить систему на тепло і виставить оптимальну температуру. Швидкістю обертання вентилятора можна гратися.

ОРК Сервіс не рекомендує використовувати цей режим через неточність датчиків обладнання. Ніхто крім вас не зрозуміє, що вам гостро потрібно в даний момент. Провівши досліди, ми побачили, якщо увімкнути агрегат у +5 взимку, встановиться режим обігріву з температурою на дисплеї +20 С, що не запустить тривалий час внутрішній блок, з якого буде йти тепле повітря.

Для чого потрібен режим вентилятора настінній спліт-системі

Це найменш часто використовувана функція охолоджувача. Вона потрібна лише для перевірки швидкості роботи роздавального барабана. Другий варіант застосування – увімкнення техніки в прохолодну погоду, щоб дув.

Додаткові режими кліматичної техніки

Безшумний режим кондиціонера передбачає переведення вентилятора настінного блоку в роботу на мінімальних обертах і зниження температури на дисплеї лицьової панелі. Наприклад, у моделей Toshiba серії Seyia є спеціальна кнопка silent, яка знижує шум у кімнаті до 19 децибел, що аналогічно шелесту листя.

Нічний режим на кондиціонері також знижує швидкість обертання вентилятора і шум блоків спліт системи до 19 децибел. При цьому вмикається таймер вимкнення “режим сну”, який може вимкнути техніку через годину, дві або заданий час користувачем.

Заказ обратного звонка


Заполните форму и мы перезвоним вам в течение нескольких минут!